Obec Maršovice
Maršoviceokr. Jablonec nad Nisou

Pozvánka na dětské divadelní představeni Sněhová královna

Sněhová  královna

Pozvánka na dětské divadelní představeni Sněhová královna, které se koná 10.9.2023 od 15.OO hod.

Sněhová  královna

Sněhová královna

na motivy stejnojmenné pohádky H.Ch. Andersena

DS Vojan Desná - Mladá haluz

Režie Vlaďka Koďousková

Zlá královna střípkem z kouzelného zrcadla začarovala Kaje a unesla ho do ledového světa bez lásky. Osvobodit ho může jen Gerda. I když neví, co ji čeká, je ochotná pomoci nejbližšímu člověku a podstoupí vše, aby Kaje zachránila. Překoná mráz, vichřici i další nástrahy, které jí do cesty staví zlí skřeti. Cestou potká sobeckou květinářku, křehké lesní víly, upovídaného havrana i zbabělé loupežníky, kterým velí zlá baba se svou rozmazlenou dcerkou. Nejtěžší zkouška ji čeká v království Sněhové královny.

Hrají:

Lenka Dvořáková, Kateřina Cilichová, Jakub Kočí, Adéla Prašivková, Anna Holcová, Bětuška Prašivková, Terezka Dvořáková, Alenka Hotovcová, Pavel Kuna, Láďa Geci, Ladislav Koďousek, Aleš Roštejnský, Hana Votočková, Dana Holcová, Jana Kouřilová, Pavla Onodiová, Renata Konvalinková, Lucie Víravová, Lili Skorochod, Alisa Skorochod, Anna Ješutová, Josef Ješuta, Michaela Ješutová

Technika: Lukáš Frydrych, Michal Herbig

Datum vložení: 4. 9. 2023 15:12