Menu
Obec Maršovice
Maršoviceokr. Jablonec nad Nisou

Poděkování našim HASIČŮM

Poděkování starosty

Rád bych poděkoval našim členům jednotky Sboru dobrovolných hasičů Maršovice za odborně a profesionálně odvedenou práci při zásahu u dopravní nehody dne 5.4.2021, při které došlo k vážnému zranění tří osob a jednomu úmrtí účastníka této dopravní nehody. Během čtrnáctí dnů mají za sebou naši hasiči tři náročné zásahy - požár dvoupodlažní budovy v Huti, zmíněnou dopravní nehodu na Dolní Černé Studnici a resuscitací našeho občana Maršovic.  

Ještě jednou velký dík za obětavost a profesionální přístup u všem zásahů, na které je naše jednotka vysílána.                                                                                                                                        Jiří Ouhrabka, starosta obce

Datum vložení: 6. 4. 2021 0:00
Datum poslední aktualizace: 26. 6. 2022 18:17
Autor: Správce Webu

nahoru